Sayaç Panoları

Elektrik ölçümü için kullanılan sayaçların montajının yapıldığı panolara sayaç panosu denir. Sayaç panoları, elektrik enerjisinin kullanıldığı her yerde kullanılan panolardır. Kullanılacak olan güce ve müşteri talebine göre sıva altı, sıva üstü ve dikili tip olarak üretilebilmektedir. Konut inşaatlarının hızlı bir şekilde devam ettiği şu günlerde, dikili tip çoklu sayaç panelleri, kapılı tekyüz sayaçlı, kapısız tekyüz sayaçlı, kapılı çiftyüz sayaçlı, kapısız çiftyüz sayaçlı olarak imal edilebilmektedir. Çift yüz sayaçlı olan paneller, kompak ve güçlü bir şekilde dizayn edilerek tek pano karkası içerisinde daha fazla sayaç montajı yapabilmeyi sağlamaktadır. Bu sayede daire başına düşecek olan sac panel fiyatı da yaklaşık olarak yarı yarıya düşmektedir.

Sayaç panosu, adet, ölçü ve özellikteki elektrik sayaçlarını dış etkenlerden korumak için kullanılır. Pano sayaçların düzenli olarak alana yerleştirilmesi görevini yapar. Elektrik sayaçları, yalnızca vida ve kör somun kullanılmak suretiyle hızlı ve kolayca elektrik sayaç panolarına monte edilir. Panolarda otomatik sigortaların yerleştirilebilmesi için otomat rayı bulunmaktadır. Otomatik sigortalar, otomat rayına yerleştirilerek saniyeler içerisinde panoya da yerleştirilmiş olur.

BS Elektrik olarak, müşteri gereksinimlerini kusursuzca analiz ederek projelere uygun sayaç panolarını ortam şartlarına göre tasarlamakta ve imal etmekteyiz. Personellerimiz tarafından monte edilen sayaç panoları, daha sonra kullanıma hazır hale gelir. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak hem ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de sayaç panosu satın alabilirsiniz. Firmamız, elektrik ve otomasyon sistemlerinin oluşturulması ya da revizyonu için ihtiyaç duyulan sayaç panolarının tasarımı, imalatı ve montajı konularında deneyimli kadrosu ile esnek ve modüler sistemler sunmaktadır.

Ziyaretçi:28