Harici Panolar

Harici panolar, elektrik enerjisinin bina dışında kullanılabilmesi için tercih edilen pano sistemleridir. Bu tip panolar, büyük tesislerde, fabrikalarda veya endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Harici panolar, elektrik enerjisini doğru bir şekilde dağıtmak için önemlidir.

Harici panolar, öncelikli olarak elektrik elemanlarının belirlenmesiyle ölçüleri belirlenir. Pano tasarımı içerisinde elektrik elemanlarının yerleştirilmesi ve bağlantıları göz önüne alınarak yapılması gerekmektedir. Elektrik elemanlarının sorunsuz olarak yerleştirilmesinin ardından pano ölçüleri oluşmaktadır. Her hangi bir pano için standart bir ölçü kullanılması doğru değildir. Pano alırken aldığınız yerin buna dikkat etmesine önem göstermeniz gerekmektedir. Panonun küçük olması arızalar veya arklar esnasında çeşitli sorunların oluşmasına sebebiyet verecektir. Gereğinden büyük olması ise maddiyat yönünden israfa uğratacak bir durumdur.

Harici pano ölçüleri belirlendikten sonra, bu panoların monte edilmesi için uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu işlem, panonun daha sonra kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Profesyonel ekipler tarafından monte edilen harici tipi kutu panolar, elektrik dağıtımı için güvenli ve sağlam bir seçenektir.

BS Elektrik, yıllarca tecrübeye sahip ve profesyonel bir kadroyla pano üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız, müşteri gereksinimlerini kusursuzca analiz ederek, projelere uygun panoları ortam şartlarına göre tasarlamaktadır. Elektrik ve otomasyon sistemlerinin oluşturulması ya da revizyonu için ihtiyaç duyulan panoların tasarımı, imalatı ve montajı konularında deneyimli kadromuz ile esnek ve modüler sistemler sunmaktayız. Firmamızda bulunan profesyonel personeller, panoların monte edilmesi için sizlere yardımcı olmaktadır. İhtiyaca ve amaca uygun şekilde tasarlanabilen bu panolar ile siz de elektrik dağıtımında güvenliği sağlayabilirsiniz. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak hem ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de harici pano siparişi verebilirsiniz.

Ziyaretçi:57