BS Elektrik 15 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile 2018 yılında kurulmuş olup, Konut, Hastane, Otel, Okul, Liman, Endüstriyel tesis alanlarında elektrik taahhüt başta olmak üzere Elektrik Pano İmalatı ve Montajı, Güneş Enerji Sistemleri Kurulumu, Aydınlatma, Güvenlik Sistemleri, Data Sistemleri, Enerji Yönetimi, Otomasyon Sistemleri aşanlarında hizmet vermektedir.

BS Elektrik Panel 2023 yılı Ocak ayı itibariyle faaliyet ve hizmetlerini Özbekistan, Taşkent’e 2. firmamız BS Elektrik Panel Ltd. Şti. kurmuştur. 

BS Elektrik olarak vizyonumuz, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmetler sunmak ve sektörde öncü olmaktır. Özellikle elektrik pano imalatı ve montajı, data kablolama, güneş enerjisi sistemleri kurulumu, akıllı bina otomasyon sistemi, tarımsal sulama otomasyon sistemi ve üretim tesisleri otomasyon sistemi gibi konularda projelendirme ve taahhüt hizmetleri sunarken, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.

Misyonumuz ise, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmetler sunmak, çağdaş teknolojileri kullanarak verimli ve ekonomik çözümler sunmak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve sürekli olarak gelişmektir. Böylece BS Elektrik olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmayı amaçlamaktayız.

Ziyaretçi:73