Duvar Tipi Panolar

Duvar tipi panolar, elektrik enerjisinin dağıtımını ve kontrolünü sağlamak için kullanılan, daha küçük alanlarda kullanılan pano sistemleridir. Bu pano sistemleri, üretim tesisleri, konutlar, ofisler, hastaneler ve benzeri tesislerde genellikle kat panosu, sayaç panosu, daire panosu gibi çeşitli amaçlarla kullanılır. Duvar içinde sıva altı ya da sıva üstü olarak kullanılabilirler.

Duvar tipi panolar, çevresel faktörlere karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede, mekanlarınızda uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Portatif yapısı, estetik dış görünümü ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken duvar tipi elektrik panosu modelleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretebilecek modeller yer almaktadır. Her biri farklı kullanım alanına hitap edebilen duvar tipi elektrik panoları arasından seçim yaparken kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Doğru seçimleri yaptığınız takdirde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz panolara sahip olabilirsiniz.

BS Elektrik, müşteri gereksinimlerini kusursuzca analiz ederek, projelere uygun panoları ortam şartlarına göre tasarlamaktadır. Elektrik ve otomasyon sistemlerinin oluşturulması ya da revizyonu için ihtiyaç duyulan panoların tasarımı, imalatı ve montajı konularında deneyimli kadrosu ile esnek ve modüler sistemler sunmaktadır. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak hem ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de duvar tipi pano siparişi verebilirsiniz.

Ziyaretçi:35