Dikili Tip Panolar

Dikili tip panolar, elektrik sistemlerinin kontrol ve dağıtımı için kullanılan panolardır. Bu pano türleri hem harici hem de dahili olabilir ve en yaygın kullanım alanları fabrikalar, iş yerleri, alışveriş merkezleri, endüstriyel alanlar ve benzeri yerlerdir. Dikili panolar, esnek bir tasarıma sahiptir ve modüler olması nedeniyle ihtiyaca yönelik olarak tasarlanabilir.

Dikili tip panolar, özellikle fabrikalar ve iş yerleri gibi endüstriyel alanlarda sıklıkla kullanılır. Bu panolar, elektrik sistemlerinin kontrol ve dağıtımını sağlamak için tasarlanmıştır. Dikili panolar, birçok özellikle donatılmıştır. Örneğin, PLC tabanlı kontrol sistemlerinde bilgisayar donanımın muhafaza edilmesine yardımcı olur. Bu sayede, panolar kullanım kolaylığı sağlar.

Dikili tip panolar, esnek bir tasarıma sahiptir. Yani kullanım alanı geniştir ve amaca uygun şekilde üretilir. Dikili panolar sahip olduğu özellikler ile son derece kullanışlı ve güvenilirdir. Yasal standartlara ve müşterilerimizin şartnamesine uygun şekilde üretilir. Dikili panoların modüler olması birçok kullanım alanı sunmaktadır. Ürünün içerisinde modüler bir tasarım olması ekleme yapılabilmesine olanak vermektedir. Bu sayede ise ihtiyaca yönelik bir şekilde panonun tasarlanarak kullanılabilmesi mümkündür.

Dikili tip panolar, aynı zamanda estetik bir görünüme de sahiptir. Özellikle alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler gibi alanlarda estetik bir görünüm önemlidir. Bu nedenle, dikili tip panolar bu alanlarda da kullanılabilir. Dikili tip panolar, ön kapı, pre-galvaniz sacdan mamul bir iskelet ve modüler kabinler gibi ekipmanlarla birlikte sunulur.

BS Elektrik, müşteri gereksinimlerini kusursuzca analiz ederek, projelere uygun panoları ortam şartlarına göre tasarlamaktadır. Elektrik ve otomasyon sistemlerinin oluşturulması ya da revizyonu için ihtiyaç duyulan panoların tasarımı, imalatı ve montajı konularında deneyimli kadrosu ile esnek ve modüler sistemler sunmaktadır. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak hem ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de dikili tip pano siparişi verebilirsiniz.

Ziyaretçi:56